[vc_row][vc_column][vc_column_text]Elektroninės parduotuvės taisyklės

  • Visi patvirtinti, bet neapmokėti užsakymai bus saugomi ne ilgiau kaip 10 kalendorinių dienų. Bet atlikus apmokėjimą po šio termino, kai el. parduotuvės administratorius jau pašalino užsakymą iš sistemos, administracija pasižada susisiekti su klientu ir rasti bendrą kompromisą: grąžinti pinigus arba užsakovas suformuoją tokį patį arba kitą užsakymą už ta pačią sumą ir praneša to užsakymo numerį el. paštu info@mazyliumada.lt; uab.sauluzele@gmail.com arba telefonu +370-676-01370, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas. Administratorius turi teisę užsakymą įvykdyti ne ilgiau kaip per 30 darbo dienų laikotarpį, prekes siunčiant užsakovo pasirinktu būdu.
  • Užsakovas pasirinkęs apmokėjimą už užsakymą bankiniu pavedimu, įsipareigoja atlikti pavedimą į banką, ne ilgiau kaip per 10 kalendorinių dienų. Atlikus apmokėjimą po šio termino, užsakovas  privalo apie tai pranešti el. paštu info@mazyliumada.lt; uab.sauluzele@gmail.com arba telefonu +370-676-01370,  nurodydamas naujo užsakymo numerį, vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
  • Elektroninės parduotuvės administracija neprisiima atsakomybės dėl prekės spalvos nesutapimo su spalva paveiksle ir neįsipareigoja jos pakeisti į kitos spalvos prekę.
  • Klientas atsako už visus atliekamus veiksmus, naudojantis „Mažylių mada“ elektronine parduotuve.
  • Klientas gali pakeisti arba atšaukti užsakymą, išsiūsdamas prašymą elektroniniu paštu info@mazyliumada.lt, uab.sauluzele@gmail.com arba telefonu +370-67601370, per 2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo.
  • Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą(as) prekę(es) ir suformavęs užsakymą, paspaudžia mygtuką su užrašu „Patvirtinti“.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]